شماره تماس‌ها 02166595050 / 02166569868 / 02166915674

تسهیل وام تحصیلی مقطع دکتری

از سوی صندوق رفاه؛

روند ارسال مدارک و مستندات وام تحصـیلی ویژه دکتری تسهیل شد

صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم به دلیـل تعطیلی دانشـگاه‌هـا و عـدم حضور دانشـجویان درشـرایط ناشـی ازشـیوع ویروس کرونا، روند ارسال مدارک و مستندات وام تحصـیلی ویژه دکتری را تسهیل کرد.

صندوق رفاه دانشجویان اعلام کرد: در راسـتای درخواست تعدادی از دانشـگاه‌ها مبنی بر عدم دسترسـی به اساتید راهنما و مدیران گروه‌های آموزشـی، امکان امضای معاونین دانشجویی ذیل فرم شماره ۱و۲ وام تحصیلی ویژه دکتری برای نیمسال دوم تحصیلی سال۹۹-۹۸ فراهم شده است.

لذا امضاء معاون دانشـجویی دانشـگاه به جای اساتید راهنما و مدیران گروههای آموزشی پس از بررسی و تایید مراتب انتخاب واحد توسط دانشجویان متقاضی و ثبت آن درسامانه آموزشی دانشگاه، بلامانع است.

از این رو به منظور بهره منـدی و مساعدت حداکثری به دانشـجویان متقاضـی واجد شـرایط با اسـتفاده از امکان فراهم شده، معاونان دانشجویی دانشگاه ها در ارسال لیست های وام دانشجویان متقاضی در موعد مقرر به صندوق رفاه دانشجویان تسریع کنند.

بدیهی است تدابیر و شرایط اعلام شده صرفا ویژه دوره زمانی ناشی از شیوع ویروس کرونا بوده و پس از بازگشت به شرایط عادی، رعایت ملاحظات مقرر در فرایندهای اجرایی الزامی خواهد بود.

منبع : مهر

مطالب قبلی

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: نظرات در وب سایت منعکس کننده دیدگاه نویسندگان آنها است، و نه لزوما دیدگاه های پورتال وب سایت کتابفروشی. درخواست شده است که از توهین ها، سوگند و بیان عرفانی خودداری شود. ما حق حذف هر گونه نظر بدون توضیحات اطلاع رسانی.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی علامتگذاری شده اند با *

© 2013 - 2019 ThemeEnergy.com

ارسال