شماره تماس‌ها 02166595050 / 02166569868 / 02166915674

تسهیلات صندوق رفاه وزارت علوم ویژه دانشجویان خوابگاه‌های خودگردان

الیاس منیری در گفتگو با خبرنگار مهر درباره حمایت از دانشجویان خوابگاه‌های خودگردان گفت: این موضوع را دانشگاه به دانشگاه رصد می‌کنیم، دانشگاه‌ها باید اطلاعات دقیق محل تحصیل و خوابگاهی که این دانشجویان اسکان دارند را برای حمایت در اختیار صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم قرار دهند.

وی تاکید کرد: این حمایت‌ها شامل دانشجویان روزانه دانشگاه‌های دولتی که در خوابگاه‌های خودگردان اسکان دارند، می‌شود.

معاون امور دانشجویان صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم درباره چگونگی حمایت از دانشجویان خوابگاه‌های خودنگران افزود: حمایت‌ها به صورت کمک بلاعوض به دانشجو بوده و یا اینکه به دانشگاه‌ها کمک می‌شود که از طریق دانشگاه به دانشجویان کمک شود.

وی یادآور شد: دانشگاه‌ها باید اطلاعات دانشجویان را باید برای صندوق رفاه دانشجویان ارسال کنند و مبلغ و اجاره بهایی که ماهانه دانشجویان پرداخت می‌کرده‌اند مشخص شود تا صندوق رفاه دانشجویان حمایت‌های خود را انجام دهد.

منیری درباره اینکه این بسته حمایتی فقط شامل دانشجویان روزانه ساکن در خوابگاه‌های غیردولتی می‌شود یا سایر دانشجویان را نیز در برمی‌گیرد، گفت: در حال بررسی هستیم اگر نوبت دومی‌ها نیز آمارشان به صورتی باشد که بتوانیم از آنها حمایت کنیم، این کار را انجام دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: نظرات در وب سایت منعکس کننده دیدگاه نویسندگان آنها است، و نه لزوما دیدگاه های پورتال وب سایت کتابفروشی. درخواست شده است که از توهین ها، سوگند و بیان عرفانی خودداری شود. ما حق حذف هر گونه نظر بدون توضیحات اطلاع رسانی.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی علامتگذاری شده اند با *

© 2013 - 2019 ThemeEnergy.com

ارسال